Kategórie
 
 
 
 
 

Detský náramok z bieleho zlata

Detský zlatý náramok s platničkou pripravenou na gravírovanie.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 195,00 €
:

Tento zlatý detský náramok má platničku, na ktorú možno vygravírovať meno, iniciálku alebo dátum. Dieťa ho môže nosiť na troch dĺžkach, takže bude rásť spolu s ním.

Gravírovanie je možné aj obojstranne, rady s Vami odkonzultujeme text i umiestnenie, a dobrá správa - je v cene.

Náramok je precízne vypracovaný slovenskými zlatníkmi.

 

Materiál: BIELE ZLATO - rýdzosť 14 kt 585/1000
Rozmery:

dĺžka celková 14cm.

Vďaka predlžovacím očkám možnosť nosiť na 13 cm a 12 cm.

Hmotnosť: 1,15 g
Kameň:         koral  

 

Lawova

je kolekcia veľmi osobných šperkov. Zlaté prívesky na retiazke či náramky s platničkou, ponúkajú možnosť gravírovania. A čo môže byť originálnejšie ako jedinečný personalizovaný šperk. Vyberte si! Obľubujete užové či klasické žlté zlato.? 

Táto kolekcia skrýva množstvo odkazov - pohrali sme sa s diamantami resp. témou biely a čierny diamant. Diamantové zlaté prívesky môžu symbolizovať Vašich blízkych, napríklad aj s gravírovaným menom. Zlaté dámske náušnice aj detské náušnice v rovnakom dizajne majú jedna čierny a jedna biely diamant. Lebo bez noci nie je deň.
Lawova je deriváciou slova "love", vyrobená a venovaná s láskou. Tiež je to odzadu napísané slovo avowal - vyjadrenie, priznanie. Lebo Lawova sú naozaj  šperky s veľmi osobným posolstvom. 

ostatné šperky z kolekcie Lawova

Zlatý detský náramok Vám doručíme krásne darčekovo zabalený v elegantnej bielej škatuľke Greg & Rich. Vnútro tvorí plsť zo 100% vlny v našej brandovej žltej farbe.

Súčasťou balenia je i handrička Greg & Rich na čistenie šperkov.

 
 


V Greg & Rich vieme, že hľadáte niečo výnimočné. Buď si môžete vybrať medailón s nápisom „nebojím sa“, ktorý je naším signifikantným šperkom. Alebo si môžete nechať na prívesok vygravírovať vlastný text a získať originálny zlatý medailón z našej dielne. Používame vlastný font a text s Vami konzultujeme. Dostanete vizualizáciu s návrhom, ako bude Váš osobný šperk vyzerať. Zlatý prívesok - s menom, dátumom, iniciálkami alebo „šifrou“, ktorej budete rozumieť iba Vy – bude jediný na svete.

Zlatý prívesok s diamantami je o niečo masívnejší, „čistý“ zlatý prívesok, je tenší subtílnejší, takže nech sa páči si môžete vybrať, čo Vám vyhovuje viac..

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia