starostlivosť o striebrorné hrkálky

Kategórie
 
 
 
 
 

Starostlivosť o strieborné hrkálky

Hrkálka Greg & Rich bude isto súčasťou Vášho rodinného striebra a pri správnej starostlivosti si uchová krásu a charakter po dlhé roky. Používame kvalitné šterlingové striebro vyleštené do vysokého lesku. Naše hrkálky s kolekcie Bubbbles sú navyše navrhnuté tak, aby sa pri pravidelnom používaní čistili samé:)  Prirodzenou vlastnosťou striebra je oxidácia, ku ktorej dochádza pri kontakte so slanou vodou a látkami či predmetmi obsahujúcimi síru alebo kyseliny. 

Strieborné hrkálky čistite teplou vodou a jemným mydlom následne utrite mäkkou handričkou do sucha. Na doleštenie použite originálnu ošetrovaciu handričku, ktorú sme Vám s láskou pribalili. (Len pre Vašu informáciu, je od nemeckej spoločnosti Sambol a osobne sme s majiteľom riešili zloženie aby bola absolútne bezpečná pre deti:). Ak ste Váš rodinný poklad vytiahli po dlhom čase a hrkálka má výraznejšiu patinu, odporúčame odborné vyčistenie u klenotníka.

Strieborné hrkálky skladujte v priloženom vrecúšku z čistého hodvábu a originálnej škatuľke - ochránite ich tak pred poškrabaním a odreninami, ktoré by mohli utrpieť kontaktom s ostrými predmetmi a šperkami. Prosíme Vás, chráňte svoju hrkálku pred silnými nárazmi či pádmi, môžu na nej zanechať preliačiny či škrabance.

Veríme, že je to pre Vás samozrejmé, avšak nedá nám to nezdôrazniť, aby ste striebornú hrkálku pred tým ako ju dáte dieťatku, skontrolovali, či nie je viditeľne poškodená.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia