Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Starostlivosť o strieborné hrkálky

Starostlivosť o hrkálky banner

Starostlivosť o strieborné hrkálky

Hrkálka Greg & Rich bude isto súčasťou Vášho rodinného striebra a pri správnej starostlivosti si uchová krásu a charakter po dlhé roky. Používame kvalitné striebro 925/1000 vyleštené do vysokého lesku. Naše hrkálky z kolekcie Bubbles sú navyše navrhnuté tak, aby sa pri pravidelnom používaní čistili samé:) Prirodzenou vlastnosťou striebra je oxidácia, ku ktorej dochádza pri kontakte s látkami či predmetmi obsahujúcimi síru alebo kyseliny. K oxidácii často dôjde práve keď sa strieborný predmet prestane používať. 

Strieborné hrkálky čistite teplou vodou a jemným mydlom následne utrite mäkkou handričkou do sucha. Na doleštenie použite originálnu ošetrovaciu handričku, ktorú sme Vám pribalili. (Len pre Vašu informáciu, je od nemeckej spoločnosti Sambol a osobne sme s majiteľom riešili jej zloženie, aby bola absolútne bezpečná pre deti:). Ak ste Váš rodinný poklad vytiahli po dlhom čase a hrkálka má výraznejšiu patinu, odporúčame odborné vyčistenie u klenotníka.

Strieborné hrkálky skladujte v priloženom vrecúšku a originálnej škatuľke - ochránite ich tak pred poškrabaním a odreninami, ktoré by mohli utrpieť kontaktom s ostrými predmetmi a šperkami. Prosíme Vás, chráňte svoju hrkálku pred silnými nárazmi či pádmi, môžu na nej zanechať preliačiny či škrabance.

!!! Veríme, že je to pre Vás samozrejmé, avšak nedá nám to nezdôrazniť, aby ste striebornú hrkálku pred tým ako ju dáte dieťatku, skontrolovali, či nie je viditeľne poškodená napríklad po predchádzajúcom páde alebo hre.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz