Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Odstúpenie od zmluvy

Odstúpenie kupujúceho od kúpnej zmluvy uzatvorenej elektronicky 

Podľa ustanovenia § 7 zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov, máte ako spotrebiteľ právo aj bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy uzavretej na diaľku alebo od zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Vzhľadom k tomu, že v prípade odstúpenia sa zmluva od začiatku ruší, vrátime alebo nahradíme Vám (kupujúcemu) ako dodávateľ a rovnako vy nám (kupujúci dodávateľovi) všetky vzájomne prijaté plnenia.

Vrátený tovar musí spĺňať nasledujúce podmienky:

  • musí byť v pôvodnom nepoškodenom prepravnom i predajnom obale 
  • nesmie byť použitý ani akokoľvek poškodený
  • nie je personalizovaný, gravírovaný ani robený na zákazku podľa Vami zadaných parametrov
  • zásielka musí byť kompletná a vrátená so všetkým s čím vám bola doručená  (vrátane letákov, certifikátu originality, handričky..)
  • k zásielke musí byť pre identifikáciu priložená zodpovedajúca faktúra a vyplnený tentoformulár na odstúpenie od zmluvy                                                   

Ak budú tieto podmienky splnené, zašleme Vám platbu za tovar prevodom na účet, z ktorého bola odoslaná a to najneskôr do 14 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru.

Nakoľko sa nevieme zaručiť za prípadnú stratu zásielky na ceste k nám, tovar prosím, zašlite doporučene a ako poistený list, na pošte Vám predajú pre tento účel špeciálnu plastovú obálku. Zásielky s vráteným tovarom zaslané na dobierku bohužiaľ nemôžeme akceptovať a prevziať.

Formulár - odstúpenie od zmluvy na stiahnutie:

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz