Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Strieborná hrkálka SUN

€445
Skladom
  • Strieborná hrkálka - kombinovaný tvar a kontrastne veľké guľôčky bábätko rozhodne zaujmú.
  • Dizajnový dar vhodný pri príležitosti narodenia dieťatka.

4

Detailné informácie

Podrobný popis

Strieborná hrkálka

Striebro je materiál mimoriadne vhodný pre malé deti. Je bakteriocidné (ničí baktérie), čiže bezpečné pri skúmaní ústami, zároveň chladí pri prerezávaní zúbkov. Hrkálky Greg & Rich sú špeciálne akusticky doladené. Ušľachtilý materiál a tvar rozvíja vizuálne vnemy a cibrí jemnú motoriku. 

Strieborný šperk

viac o striebornej hrkálke

Každá hrkálka je originál ručne vyrobený zo striebra čistoty 925/1000. Strieborné guľôčky sú tri: ružovým zlatom sú pozlátené dve z nich s priemerom 18mm a 12mm, tretia 12mm zostala strieborná.

* hmotnosť: cca. 30 g

Kolekcia:

Strieborná hrkálka nie je klasická hračka. Samozrejme, dieťa sa s ňou môže zahrať, no pred tým ju, prosím, (tak ako každú hračku) skontrolujte. Zabráňte pádom na zem, tvrdým nárazom a nešetrnému zaobchádzaniu. Ukladajte ju vždy naspäť do škatuľky.

Balenie:

Strieborná hrkálka je darčekovo a reprezentatívne zabalená v brandovej luxusnej krabičke Greg & Rich. Balenie obsahuje, certifikát originality, vrecúško na prenos hrkálky a ošetrujúcu leštiacu handričku. Určite to bude dar, ktorý raz Vaše dieťa odovzdá svojim deťom.

strieborna-hrkalka-sun

Dodatočné parametre

Kategória: STRIEBORNÉ HRKÁLKY
Kolekcia: BUBBLES
materiál: striebro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz