Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

FAQ

Najčastejšie otázky

  • Sú strieborné hrkálky zdravotne nezávadné pre malé deti?

Dávame si mimoriadne záležať na kvalite a čistote použitých drahých kovov. Hrkálka vyrobená zo striebra je antibakteriálna, čiže likviduje mikróby. 

  • Kde sa hrkálky a autorské zlaté šperky Greg & Rich vyrábajú?

Výlučne na Slovensku. Strieborné hrkálky a šperky vyrábajú ručne naši profesionálni zlatníci. Drahé kovy nakupujeme iba od dodávateľov zo Slovenska a Nemecka s certifikáciou a dlhoročnou tradíciou.

  • Prešli vaše šperky a hrkálky Greg & Rich kontrolou Puncového úradu SR?

Áno. Originálna hrkálka i každý šperk od Greg & Rich sú označené puncovou a zodpovednostnou značkou.

  • Je možné vaše šperky alebo striebornú hrkálku darčekovo zabaliť?

Každý náš produkt či už strieborná hrkálka alebo šperk je malé umelecké dielo a preto je naše balenie starostlivé a jedinečné. Všetky šperky od Greg & Rich majú krásne prepracované a originálne balenie. Poklady od Greg & Rich sú bezpečne zabalené v našej brandovej darčekovej škatuľke. Na to si my v Greg & Rich potrpíme. Naše balenie je však nielen krásne ale i udržateľné - má certifikát FSC®, ktorý zaručuje, že bolo vyrobené udržateľne a férovo. Zároveň pri výrobe neboli použité chemikálie, ktoré spôsobujú nadmernú oxidáciu šperkov.

  • Poskytujete servis šperkom Greg & Rich?

Áno, všetky informácie o odoslaní šperku na opravu do našej dielne  nájdete v servisnom formulári - servisný formulár

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz