Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Detské náušnice

 
ZLATÉ NÁUŠNICE PRE VAŠE DIEVČATKO

..môžu byť zároveň dizajnovým šperkom. Presvedčte sa sami. Náušničky z kolekcie Bubbles alebo Lawova nie sú iba detské náušnice, je to originálny autorský šperk, ktorý rastie so slečnou - zo zlatej náušnice pre bábätko sa razom stane statement náušnica pre mladú dámu.
Nech sa páči, pozrite si naše..

Najpredávanejšie

7 položiek celkom

Cena

179319
1179319

Farba zlata

Kolekcia

Povrchová úprava

Zobrazených položiek: 7
VAŠE PRVÉ NÁUŠNIČKY..

Spomínate si? Možno ich máte niekde odložené...asi boli zlaté a vyzerali ako kvietok.  Keď sme v Greg & Rich riešili dizajn náušníc pre dievčatká, zhodli sme sa, že šperk má byť nadčasový. A preto sme náušničkám vymysleli dizajn tak, aby na detskom ušku pôsobili milo a hravo, no zároveň ich s radosťou nosili i väčšie dievčatá - vďaka čistému minimalistickému dizajnu. A nielen ony – zistili sme príjemnú vec – zlaté náušnice z pôvodne detských radov kolekcií Lawova či Bubbles si kupujú u nás aj dospelé dámy, ktoré majú rady malé šperky a neskladajú ich ani na noc.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz