Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Kľúčik na striebornej retiazke

€65
Skladom

Jemná strieborná retiazka s kľúčikom a mesačným kameňom na zapínaní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Strieborný náhrdelník

O náhrdelníku:

Kľúč na krku, to je šperk s dlhým príbehom. Kedysi bol skôr praktickou záležitosťou, no kvôli tajomnu, ktoré ukrýva a vďaka svojej symbolike sa stal malý kľúčik na retiazke ikonickým šperkom. Strieborný kľúčik je na tenkej, no pevnej retiazke, ktorú si môžete vybrať v troch dĺžkach. Pri zapínaní je malý mesačný kameň v striebornom lôžku. Tento ochranný polodrahokam zároveň "otvára" prístup k najhlbším pocitom. 

Kľúčik má mnoho významov a krásne je, že každý tým svojím odomyká niečo iné. Symbolizuje kľúč od srdca milovanej osoby, vzácne priateľstvo. Vyjadrí aj otváranie nových možností a nových dverí v živote. Retiazka so strieborným kľúčikom je skvelý darček pre milovanú osobu alebo drahú kamarátku, s ktorou máte jedinečný vzťah. 

Strieborný šperk

Detaily šperku:

  • šperk je vyrobený zo striebra 925/1000 
  • dĺžka retiazky je: 45cm alebo 50cm
  • rozmer kľúčiku je : 25 x 10mm
  • hmotnosť šperku je: cca. 4,5g
  • kolekcia VIVRE - rovnako ako všetky šperky od Greg & Rich - má krásne prepracované a originálne balenie. Náušnice sú bezpečne zabalené v našej brandovej darčekovej škatuľke. Na to si my v Greg & Rich potrpíme. Naše balenie je však nielen krásne ale i udržateľné- má certifikát FSC®, ktorý zaručuje, že bolo vyrobené udržateľne a férovo. Zároveň pri výrobe neboli použité chemikálie, ktoré spôsobujú nadmernú oxidáciu šperkov.

Autorské šperky

O kolekcii VIVRE:

VIVRE (franc. - žiť, zažiť, jestvovať) - kolekcia oslavujúca život. Život je zázrak, množstvo drobných nepatrných zázrakov. Ako strieborné guľôčky, ktoré sa nám každý deň sypú pomedzi prsty. Vždy je len na nás, aby sme si ich poskladali a videli to, čo uvidíme až keď sa zastavíme. Ak chceme vidieť. Rosa. Slzy. Guľôčky, čo rastú, rozdelia sa a znova rastú...VIVRE!

strieborny-nahrdelnik

Strieborné šperky z našich kolekcií ponúkajú minimalistické a nadčasovo prepracované náušnice. Strieborný náhrdelník, retiazka s príveskom, náramok alebo dizajnové náušnice budú krásny darček pre mamu, sestru, kolegyňu alebo Vašu dobrú kamarátku.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz