Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Zlaté dámske náušnice BUBBLES rose

€439
Skladom

Nežné ženské  náušnice  z ružového zlata v čistom autorskom dizajne.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zlaté náušnice

O náušniciach Bubbles:

Nadčasové a žensky sofistikované dámske náušnice z ružového zlata, ktoré je srdcovou záležitosťou mnohých dám. Originálny dizajn upúta, no zároveň zostávajú decentným šperkom na tisíc príležitostí.

Sú väčšou verziou našich najpredávanejších detských náušničiek a aj Vaše dievčatko bude nadšené ak budete mať rovnaký šperk. Dizajn náušníc  BUBBLES - guľôčka v guľôčke bol inšpirovaný  kúzelným obdobím očakávania príchodu dieťatka na tento svet. Pridanou hodnotou náušníc Bubbles je, že ich dizajn sme si nechali zaregistrovať a teda sme jediným autorom a výrobcom tohto krásneho šperku.

Detaily šperku: 

  • dámske náušnice BUBBLES ROSE sú vyrobené zo 14kt ružového zlata
  • originálny autorský dizajn náušníc Bubbles od Greg & Rich je chránený registráciou Spoločenstva (RCD).
  • dĺžka náušníc: cca. 18mm
  • priemer guľôčok: 8mm a 3,5mm
  • hmotnosť: 3g (pár)

Poklady od Greg & Rich sú zabalené do originálnej bielej škatuľky, ktorá zodpovedá ich výnimočnosti s certifikátom originality.

O kolekcii:

BUBBLES je prvá kolekcia z dielne Greg & Rich. Je o tých najsilnejších emóciách, zároveň je oslavou zrodu nového člena rodiny. Nesie názov Bubbles a rozpráva príbeh o kúzelnom období očakávania príchodu bábätka na tento svet - o nekonečnej láske - o pevnom kruhu rodiny. 

nausnice-buuble-zlaty-strieborny-sperk2

nausnice-buuble-zlaty-strieborny-sperk1 

Zlaté náušnice sú krásnym darom pre ženy v každom veku. Pridanou hodnotou je, že naše náušnice Greg & Rich sú originály, malé umelecké dielka vytvorené našou dielňou na Slovensku. Zlaté náušnice dámske ale i detské náušnice ponúkame v rovnakom dizajne a tak môžu mama a dcéra ladiť. Náušnice pre bábätko, diamant alebo náušnice z bieleho zlata to všetko u nás nájdete. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz