Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Zlaté náušnice LAWOVA - biele zlato

€447
Skladom
  • Dizajnové a stále aktuálne. Lebo diamanty sú večné.
  • Zlaté dámske náušnice z kolekcie Lawova s priemerom 8mm.

2

Detailné informácie

Podrobný popis

Zlaté náušnice

O náušniciach Lawova:

Dizajnové náušnice osadené jedna bielym a jedna čiernym diamantom, lebo bez noci nie je deň. Pre dámy, ktoré rady nosia biele zlato.

Tieto nadčasové napichovacie zlaté náušnice sa hodia na každú príležitosť a skvele doplnia outfit, ktorý  ladíte v chladných tónoch. Minimalistický, diamantový statement šperk môžete doplniť niektorým z medailónov z rovnakej kolekcie.

Ak chcete ladiť so svojou dcérkou - pre dievčatká máme tieto zlaté náušničky v zmenšenej verzii.

Zlatý šperk je balený v luxusnom darčekovom balení s certifikátom originality.

Zlatý šperk

Detaily o šperku:

  • autorský šperk z dielne Greg & Rich je vyrobený z bieleho 14kt zlata 
  • náušnice  majú priemer 8mm a hrúbku 1mm. 
  • diamanty sú v guľatom briliantovom výbruse s priemerom 1,75mm a váhou 0,02ct/G/S1.
  • dodávame luxusne darčekovo zabalené s certifikátom originality.
  • vyrobené ručne na Slovensku.
  • hmotnosť náušníc cca.: 1,8 g

Autorské šperky

O kolekcii Lawova:

Autorská kolekcia LAWOVA je kolekcia veľmi osobných šperkov. Zlaté dámske náušnice a detské náušnice v rovnakom dizajne majú jedna čierny a jedna biely diamant. Zlaté medailóny na retiazke ponúkajú možnosť personalizácie. A čo môže byť originálnejšie ako jedinečný personalizovaný šperk.

Kolekcia skrýva množstvo odkazov - pohrali sme sa s diamantmi resp. témou biely a čierny diamant. Kombinovaním čierneho a bieleho diamantu  vyjadrujeme potrebu balansu v živote. Alebo inak:) " bez noci nie je deň". Diamanty na zlatých medailónoch môžu symbolizovať Vašich blízkych, napríklad aj s gravírovaným menom. LAWOVA je deriváciou slova "LOVE", vyrobená a venovaná s láskou. Tiež je to odzadu napísané slovo AVOWAL - vyjadrenie, priznanie. Lebo Lawova sú naozaj  šperky s veľmi osobným posolstvom. 

zlate-nausnice-lawowa-789 

Zlaté náušnice sú krásnym darom pre ženy v každom veku. Pridanou hodnotou je, že naše náušnice Greg & Rich sú originály, malé umelecké dielka vytvorené našou dielňou na Slovensku. Zlaté náušnice dámske ale i detské náušnice ponúkame v rovnakom dizajne a tak môžu mama a dcéra ladiť. Náušnice pre bábätko, diamant alebo náušnice z bieleho zlata to všetko u nás nájdete. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz