Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

PRESS

ČO SA PÍŠE O GREG & RICH

MADAM EVA 08/2022

Šperky Greg & Rich.
Vydražili sme až 10 kúskov originálnej slovenskej značky! 

Celý článok na stiahnutie TU.

EVA 08 2022

Greg & Rich je "two women show" plus naši zlatníci, vravia Ivana Olexová a Iveta Antalová, kamarátky, ktoré popri kočíkovaní vymysleli koncept jedinečných personalizovaných šperkov. .... Celý článok na stiahnutie TU.

EVA 2023

10 EXKLUZÍVNYCH ŠPERKOV
od našej obľúbenej slovenskej značky Greg & Rich. Lebo zlato a diamanty, to sa nám páči!

Celý článok na stiahnutie TU.

EVA 01/2023

Minimalizmus s osobným posolstvom.
Za populárnou slovenskou značkou šperkov Greg & Rich stoja Ivana Olexová a Iveta Antalová, ktorých snom bolo
obnoviť tradíciu odovzdávania "rodinného striebra" z generácie na generáciu.

Celý článok na stiahnutie TU.

EVA 06/2022

Náhrdelník LAWOVA s diamantom od slovenskej značky Greg & Rich sa vydražil v EVA CHARITY BAZAAR od 1 € za 405 €. Peniaze išli na pomoc ženám v núdzi.

Celý článok na stiahnutie TU.

MADAM EVA VIANOCE

Aj takúto prekrásnu vianočnú hviezdu aj takýto náhrdelník (volá sa Tresora), vám vyrobia a personalizujú v Greg & Rich. Slovenské šperky, ktoré majú štýl a dušu a sú trvácnym darčekom.

Celý článok na stiahnutie TU.

EVA CHARITY BAZAAR

ŠPERKY GREG & RICH
Vydražili sme až 10 kúskov originálnej slovenskej značky!

Celý článok na stiahnutie TU.

MADAME EVA

Vytúžené šperky GREG & RICH.
Vydražili sme tri kolekcie náhrdelníkov, náušníc a náramkov Greg & Rich, ktoré sú dnes už personalizované a zdobia svoje dražiteľky.

Celý článok na stiahnutie TU.

EMMA Januar 2022

KRÁĽOVNÉ ŠPERKOV
Našli sme šikovné Slovenky, ktoré vyrábajú nádherné kúsky. Prstene, náramky, náhrdelníky, už len vyhrať v lotérii, lebo my chceme všetky.

Celý článok na stiahnutie.

EVA November 2020

Greg & Rich minimalizmus so štipkou luxusu. Taký je trend v doplnkoch, ktoré sledujú aj svetové celebrity. 

EVA

Ivana Olexová a Iveta Antalová tvoria šperky, ktoré majú dušu a dnes sú Greg & Rich synonymom dizajnových personalizovaných šperkov. Našli si cestu aj do nášho Eva Charity Bazaaru, pretože krásu a pomoc vnímame rovnako.

Celý článok v magazíne EVA tu.

FEMINITY

Áno, vybrať darček pre svokru môže byť taká malá - veľká výzva. No týmto si ju získate na plnej čiare. Bez preháňania. A nielen ju, ale aj všetkých členov rodiny. Táto vianočná ozdoba z dielne Greg and Rich sa stane rodinným striebrom. Má totiž krásnu moc - uchovávať spomienky. Každý máme z detstva v tej najhlbšej pamäťovej stope tú svoju, ktorá sa jagala na stromčeku a zosobňovala kúzlo Vianoc.

Celý článok v online magazíne FEMINITY.

EVA
Dve mamy Iveta a Ivana robia nádherné šperky, vďaka ktorým sú naši najdrahší stále s nami. Začalo sa to oživením jednej starej krásnej tradície, striebornej hrkálky a pokračuje to dizajnovými šperkami, ktoré si môžete dotvoriť svojimi dôvernými kódmi, spomienkami a posolstvami.

Celý článok v online magazíne EVA tu.

MADAME EVA

NÁHRDELNÍK GREG & RICH
Diamantový šperk je vyrobený na Slovensku a na zlatý medailón vám vygravírujú podľa toho, po čom vám srdce piští… Iniciály? Meno? Číslo? Šifra?

Celý článok na stiahnutie TU.

EMMA

"Chceli sme vytvoriť darček, ktorý raz vaše dieťa odovzdá svojim deťom a zároveň si zachová svoju hodnotu,“ hovoria dievčatá, ktoré pri tomto nápade ovplyvnila aj ich profesia. Jedna pracovala v módnom biznise, druhá vo finančníctve a ich strieborné šperky mali obrovský úspech. Bodaj by nie, keď vytvorili personalizované medailóny v kolekcii Lawova, ktorá mala pripomenúť, že si máme uvedomovať vzácne životné okamihy. Bestsellerom ich mladej značky sa ihneď stali minimalistické zlaté medailóny na retiazke s personalizovanými odkazmi, ktoré vyrábajú dodnes.

Celý článok v magazíne EMMA tu.

MADAM EVA

Nebojím sa ničoho a nikoho.
Dve mamy a kamarátky oživili starú tradíciu strieborných hrkálok pre deti pod značkou Greg & Rich. Lenže my sme zistili, že vyrábajú aj nádherné šperky! A táto retiazka nás uchvátila. Nebojím sa – hovorí svojej nositeľke. Nebojím sa – hovorí aj svetu, korone, všetkému, čo ju napĺňa drobným či väčším strachom. Talizman pre nebojácne Madam zo zlata aj s červeným koralom, ktorý chráni pred negatívnou energiou,

Celý článok v magazíne MADAM EVA na stiahnutie TU

MADAM EVA

"Fungovali ste ešte len mesiac, keď ste sa vybrali na Trenčín mesto módy, postavili ste si nádherný stánok obložený živými kvetmi a hneď ste získali Zlatú Fatimu. Nakoplo vás to?"

Ivana: Veľmi. Lebo kým človek funguje vo svojej bubline, nemôže si byť istý, ako na jeho produkt zareagujú reálni zákazníci. A tam sme dostali úžasný feedback, pochopili sme, že budujeme „lovebrand“, ktorý sa ľuďom páči.
Celý článok na stiahnutie.

FORBES

Greg & Rich vytvoril svoj prémiový produkt s chráneným dizajnom a vyladeným zvukom, ktorý bol na trhu len mesiac, keď sa mu podarilo získať ocenenie Zlatá Fatima na obnovenej výstave Trenčín mesto módy v kategórii Šperky a výrobky z drahých kovov.

 Prečítajte si celý článok vo FORBES

FEMINITY

Ak sa spojí nadšenie, láska a vášeň, nemôže z toho vzniknúť nič iné ako niečo perfektné. A v prípade strieborných hrkálok, ktoré vymysleli najlepšie kamošky to nebolo inak. Luxusné hračky sa tešili obľube už v 18. storočí, no dnes ich vyrábajú dve mamy na Slovensku. A nielen deti, ale aj dospelí ich milujú.

Prečítajte si celý článok v magazíne FEMINITY.

M MAGAZÍN
Autorské duo Greg & Rich si z Trenčína prinieslo Zlatú Fatimu z kategórie Šperk roka! Ak ste čakali náušnice, prsteň čí náhrdelník, veľmi ste sa mýlili! Keď sa narodí dieťa, je to najväčší okamih v živote každej ženy a rodiny zároveň. Spoločnosť Greg & Rich si túto skutočnosť uvedomuje na plnej čiare a preto prichádza na slovenský trh s jedinečnou striebornou hrkálkou, ktorou sa malý človiečik privítava tou najúctivejšou a najkvalitnejšou formou na svete.

Prečítajte si celý článok

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz