Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Strieborná hrkálka ELIPSE

€435
Skladom
  • Elegantná oválna strieborná hrkálka.
  • Guľôčky symbolizujú mamu a otca.
  • Krásny dar ku krstu alebo pri narodení dieťatka

4

Detailné informácie

Podrobný popis

Strieborná hrkálka

Čisté a príjemné zvonenie hrkálky ELIPSE cibrí sluchové vnemy, ktoré su jedným z prvých zážitkov bábätka vôbec. Pohyb guľôčok podporuje rozvoj jemnej motoriky. Striebro ako chladivý materiál, ktorý ničí baktérie uľahčuje obdobie prerezávania zúbkov.

Každá hrkálka je originál ručne vyrobený na Slovensku zo striebra rýdzosti 925/1000. Dve guľôčky s priemerom 14mm sú strieborné - jedna pozlátená čiernym zlatom a druhá pozlátená ružovým 14kt zlatom.

Strieborný šperk

Strieborná hrkálka je darčekovo a reprezentatívne zabalená v brandovej luxusnej krabičke Greg & Rich. Balenie obsahuje, certifikát originality, vrecúško na prenos hrkálky a ošetrujúcu leštiacu handričku. Určite to bude dar, ktorý raz Vaše dieťa odovzdá svojim deťom.

  • Materiál: striebro 925/1000 
  • Hmotnosť: cca 26,5 g 

Detský šperk

Strieborná hrkálka nie je klasická hračka. Samozrejme, dieťa sa s ňou môže zahrať, no pred tým ju, prosím, (tak ako každú hračku) skontrolujte. Zabráňte pádom na zem, tvrdým nárazom a nešetrnému zaobchádzaniu. Ukladajte ju vždy naspäť do škatuľky.

Striebornú hrkálku s personalizáciou, pre Vás vyrábame na mieru, preto prosím, počítajte s dobou dodania cca. dva až tri týždne od prijatia platby  - ak je uvedené skladom. 

Vysvetlivky k dobe dodania:

  • Skladom – Váš šperk Vám dodáme do 2 týždňov, v dobe zvýšeného počtu objednávok sa doba dodania môže predĺžiť aj na 3 týždne, 
  • Práve vyrábame - prijímame objednávky – doba dodania sa môže priblížiť k 3-5 týždňom

Ak by ste potrebovali hrkálku rýchlejšie, napíšte nám to, prosím, do poznámky alebo sa skontaktujte s nami telefonicky. Ak nám to kapacity dovolia, vynasnažíme sa Vám vyjsť v ústrety, no ideálne je naozaj nechať si dostatočnú časovú rezervu.

Striebornú hrkálku Vám pošleme starostlivo zabalenú poisteným listom alebo kuriérom. 

strieborna-hrkalka-elipse

Dodatočné parametre

Kategória: STRIEBORNÉ HRKÁLKY
Kolekcia: BUBBLES
materiál: striebro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz