Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Strieborná hrkálka BUBBLES gold

€449
Na objednávku
  • Strieborná hrkálka v klasickom tvare predstavuje kruh rodiny.
  • Hodnotný dizajnový dar vhodný pri príležitosti narodenia bábätka.

4

Detailné informácie

Podrobný popis

Striebro je materiál mimoriadne vhodný pre malé deti. Je baktericídny (ničí baktérie), čiže bezpečné pri skúmaní ústami, zároveň chladí pri prerezávaní zúbkov. Hrkálky od  Greg & Rich sú krásne akusticky vyladené. Ušľachtilý materiál a tvar rozvíja vizuálne vnemy a cibrí jemnú motoriku. 

Prvá kolekcia z dielne Greg & Rich je o tých najsilnejších emóciách, zároveň je oslavou zrodu nového člena rodiny. Nesie názov Bubbles a rozpráva príbeh o čarovnom období očakávania príchodu bábätka na tento svet - o nekonečnej láske - o pevnom kruhu rodiny. Strieborná hrkálka ako prvé rodinné striebro. Ako prvý hmotný, ale zároveň veľmi symbolický dar dieťatku. Strieborná hrkálka ako dar, ktorý môže začať tradíciu odovzdávania si tohto "hračko-šperku" z generácie na generáciu.

Každá hrkálka je originál ručne vyrobený zo šterlingového striebra čistoty 925/1000. Strieborné guľôčky sú tri: s priemerom 16mm je strieborná a pozlátená ružovým 14kt zlatom, 14mm je strieborná a 12mm  strieborná pozlátená klasickým žltým zlatom.

Strieborná hrkálka je darčekovo a reprezentatívne zabalená v brandovej luxusnej krabičke Greg & Rich. Balenie obsahuje, certifikát originality, vrecúško na prenos hrkálky a ošetrujúcu leštiacu handričku. Určite to bude dar, ktorý raz Vaše dieťa odovzdá svojim deťom.

Materiál: striebro 925/1000 

Hmotnosť: cca. 29g 

Priemer kruhu: 61mm

Strieborná hrkálka nie je klasická hračka. Samozrejme, dieťa sa s ňou môže zahrať, no pred tým ju, prosím, (tak ako každú hračku) skontrolujte. Zabráňte pádom na zem, tvrdým nárazom a nešetrnému zaobchádzaniu. Ukladajte ju vždy naspäť do škatuľky. 

strieborna-hrkalka-bubbles

 

Dodatočné parametre

Kategória: OBCHOD
Kolekcia: BUBBLES
materiál: striebro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz