Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Detské náušnice BUBBLES rose

Baby size
€279
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Rozkošné a štýlové dievčenské náušničky pre glamour od útleho veku. Lebo ružové zlato je nádherné a princeznám pristane.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detské zlaté náušnice

Ako autorský šperk z dielne Greg & Rich boli navrhnuté tak, aby mali miesto i v šperkovnici mladej dámy. Nadčasové dizajnové náušničky s bezpečným zatváraním tzv. detskou brizúrou budú krásnym darom ku krstu či pri narodení Vášho dievčatka. Motívom kolekcie Bubbles, ktorej sú súčasťou, je zázračné spojenie mamy a dcérky. Guľôčka v guľôčke symbolizuje nádherné obdobie očakávania príchodu dievčatka na tento svet. Dizajn náušníc sme si nechali zaregistrovať, čím sa stali jedinečným originálom. 

Zlaté náušnice

Sú vyrobené zo 14kt ružového zlata. 

dĺžka detskej náušnice: 13 mm

priemer vonkajšej guľôčky: 6 mm

priemer malej guľôčky: 3 mm

hmotnosť: 1,4 g

Originálny dizajn zlatých náušníc Bubbles je chránený registráciou Spoločenstva (RCD).

Náušnice Bubbles sú dodávané v luxusnom balení, typickom pre značku Greg & Rich s certifikátom originality.

zlate-sperky

Zlaté náušnice sú krásnym darom pre ženy v každom veku. Pridanou hodnotou je, že naše náušnice Greg & Rich sú originály, malé umelecké dielka vytvorené našou dielňou na Slovensku. Zlaté náušnice dámske ale i detské náušnice ponúkame v rovnakom dizajne a tak môžu mama a dcéra ladiť. Náušnice pre bábätko, diamant alebo náušnice z bieleho zlata to všetko u nás nájdete. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz