Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Medailón s diamantom na retiazke - ružové zlato

€469
Práve vyrábame - prijímame objednávky
  • Medailón z ružového zlata s diamantom, môžeme pre Vás personalizovať.
  • Priemer medailónu: 11mm

3

 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zlatý náhrdelník

O náhrdelníku Lawova:

Krásny minimalistický medailón z ružového zlata s certifikovaným diamantom. Tento nadčasový šperk môžete nosiť čistý alebo Vám naň vygravírujeme meno, dátum či iniciálky podľa Vášho želania. Medailónik, ktorý krásne vyznie na krku - na jemnej, kvalitnej a pevnej retiazke z ružového zlata sme zakončili červeným koralom, ktorý podľa starej tradície nositeľa ochraňuje. Šperk ako stvorený na to, aby bol darom pre milovanú osobu.

Zlatý šperk

Detaily o náhrdelníku:

  • šperk z dielne Greg & Rich vyrobený na Slovensku zo 14kt ružového zlata
  • medailón má  priemer 11mm hrúbku 1mm, biely diamant s váhou 0,015ct./G/VS1 a priemerom 1,5mm 
  • zapínanie je ozdobené drobnou zlatou platničkou s našim logom
  • retiazka má zakončenie umožňujúce nosiť ju v dvoch rôznych dĺžkach 40,5 cm alebo 43,5 cm 
  • ak potrebujete alebo nosíte radšej dlhšiu retiazku je možné si v roletke s ponukou vybrať aj dlhšiu verziu retiazky 50,5 - 53,5 cm
  • hmotnosť: cca. 2,7g a na dlhšej retiazke cca. 3g

Šperk Greg & Rich Vám doručíme krásne darčekovo zabalený s certifikátom originality.

Autorské šperky

O kolekcii LAWOVA:

Autorská kolekcia LAWOVA je kolekcia veľmi osobných šperkov. Zlaté medailóny na retiazke ponúkajú možnosť personalizácie. A čo môže byť originálnejšie ako jedinečný personalizovaný šperk. Táto kolekcia skrýva množstvo odkazov - pohrali sme sa s diamantmi resp. témou biely a čierny diamant. Kombinovaním čierneho a bieleho diamantu  vyjadrujeme potrebu balansu v živote. Alebo inak:) " bez noci nie je deň". Diamanty na zlatých medailónoch môžu symbolizovať Vašich blízkych. Šperk si môžete zakúpiť krásne čistý bez gravíru ale napríklad aj s gravírovaným menom. Zlaté dámske náušnice a detské náušnice v rovnakom dizajne majú jedna čierny a jedna biely diamant. 
LAWOVA je deriváciou slova "LOVE", vyrobená a venovaná s láskou. Tiež je to odzadu napísané slovo AVOWAL - vyjadrenie, priznanie. Lebo Lawova sú naozaj  šperky s veľmi osobným posolstvom. 

zlaty-nahrdelnik-345 

Zlatý náhrdelník od Greg & Rich nie je len obyčajný šperk. Je to veľmi osobný šperk, ktorý v sebe ukrýva posolstvo. Premyslený osobný gravírovaný text alebo drahokam môže mať silnú výpovednú hodnotu. Zlaté náhrdelníky, diamant a medailón na retiazke sú našim sebavedomým tipom na dar pre milovanú osobu a určite sa hodí  tiež ako darček pre mamu k významnému jubileu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: ZLATÉ ŠPERKY
Farba zlata: ružové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz