Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Zlaté náušnice LAWOVA - ružové zlato

€447
Skladom
  • Zlaté náušnice v čistom dizajne s priemerom 8mm
  • 14 karátové ružové zlato a diamanty 

2

       

Detailné informácie

Podrobný popis

Zlaté náušnice

Obľúbené náušnice z kolekcie Lawova vo verzii z moderného ružového zlata. Sú rovnaké a predsa každá iná - biely diamant v jednej náušnici a čierny v druhej z nich robia zaujímavý a originálny zlatý šperk na akúkoľvek príležitosť. 

Tieto nadčasové zlaté náušnice môžete  nosiť ako statement šperk do práce i do spoločnosti. Samostatne alebo v sete s niektorým z medailónov z ružového zlata rovnakej kolekcie.

Môžete sa pohrať s matchingom "mama a dcéra" - pre dievčatká máme tieto zlaté náušničky v zmenšenej verzii.

Zlatý šperk

Detaily produktu:

Autorský šperk Lawova, náušnice z ružového 14kt zlata v štýle 'study' s napichovacím uzáverom. Náušnica má priemer 8mm a hrúbku 1mm. Diamanty sú v briliantovom výbruse s týmito parametrami - 1,75 mm/0,02ct /G/Sl1  dodávané s certifikátom. Zlaté náušnice s diamantmi od Greg & Rich Vám doručíme poistenou zásielkou v luxusnom darčekovom balení. 

  • vyrobené na Slovensku.
  • hmotnosť náušníc: cca. 1,8 g

Autorské šperky

O kolekcii Lawova:

Autorská kolekcia Lawova od Greg & Rich je kolekcia veľmi osobných šperkov. Zlaté dámske náušnice a detské náušnice v rovnakom dizajne majú jedna čierny a jedna biely diamant.  Zlaté medailóny na retiazke ponúkajú možnosť personalizácie. A čo môže byť originálnejšie ako jedinečný personalizovaný šperk. Táto kolekcia skrýva množstvo odkazov - kombinovaním čierneho a bieleho diamantu  vyjadrujeme potrebu balansu v živote. Alebo inak:) " bez noci nie je deň". Diamanty na zlatých medailónoch na retiazke môžu symbolizovať Vašich blízkych, napríklad aj s gravírovaným menom. 
LAWOVA je deriváciou slova "LOVE", vyrobená a venovaná s láskou. Tiež je to odzadu napísané slovo AVOWAL  v preklade z Aj. - vyjadrenie, priznanie. Pretože  Lawova - sú naozaj  šperky s veľmi osobným posolstvom. 

nausnice-s-diamantom-780

Zlaté náušnice sú krásnym darom pre ženy v každom veku. Pridanou hodnotou je, že naše náušnice Greg & Rich sú originály, malé umelecké dielka vytvorené našou dielňou na Slovensku. Zlaté náušnice dámske ale i detské náušnice ponúkame v rovnakom dizajne a tak môžu mama a dcéra ladiť. Náušnice pre bábätko, diamant alebo náušnice z bieleho zlata to všetko u nás nájdete. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz