Kategórie
 
 
 
 
 

Strieborná hrkálka ako prvé rodinné striebro. Ako prvý hmotný, no zároveň veľmi symbolický dar dieťatku. Strieborná hrkálka ako dar, ktorý môže zahájiť tradíciu odovzdávania si tohto „hračko-šperku“ z generácie na generáciu.

 
 

Strieborná hrkálka SUN

Strieborná hrkálka - kombinovaný tvar a kontrastne veľké guľôčky bábätko rozhodne zaujmú. Dizajnový dar vhodný pri príležitosti narodenia dievčatka.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 369,00 €
:

Striebro je materiál mimoriadne vhodný pre malé deti. Je bakteriocidné (ničí baktérie), čiže bezpečné pri skúmaní ústami, zároveň chladí pri prerezávaní zúbkov. Hrkálky Greg & Rich sú špeciálne akusticky doladené. Ušľachtilý materiál a tvar rozvíja vizuálne vnemy a cibrí jemnú motoriku. 

viac o striebornej hrkálke

Hrkálky Greg & Rich sú dodávané v exkluzívnom balení - v luxusnej krabičke, s vrecúškom z čistého hodvábu. #FamilyTreasure


 

Každá hrkálka je originál ručne vyrobený zo striebra čistoty 925/1000. Strieborné guľôčky sú tri: ružovým zlatom sú pozlátené dve z nich s priemerom 18mm a 12mm, tretia 12mm zostala strieborná.

* hmotnosť: cca 30 g 

Prvá kolekcia z dielne Greg & Rich je o tých najsilnejších emóciách, zároveň je oslavou zrodu nového člena rodiny. Nesie názov Bubbbles a rozpráva príbeh o kúzelnom období očakávania príchodu bábätka na tento svet - o nekonečnej láske - o pevnom kruhu rodiny. 

Vypočujte si BUbbbLES..

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia