Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Medailón s 3 diamantmi - ružové zlato

€599
Skladom
  • Retiazka s platničkou z ružového zlata s bielym a čiernymi diamantmi, ktoré predstavujú Vaše poklady a ich iniciály si môžete nechať vygravírovať.
  • Priemer medailónu: 13mm

2

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zlatý náhrdelník

O náhrdelníku Lawova:

Štýlová guľatá zlatá platnička s bielym a čiernymi diamantmi, kombinácia farieb briliantov odkazuje na potrebu balansu v živote alebo inak:) "Bez noci nie je deň". Kvalitná retiazka zo žltého zlata zakončená červeným koralom. Ten je nielen rafinovaným akcentom ale podľa starej tradície chráni nositeľku pred negatívnou energiou (naozaj:). Trom diamantom dajte symboliku - Vy dvaja a Vaša ratolesť alebo Vaše dve deti a Vaša polovička alebo ste matka-hrdinka s troma pokladmi?  Tento náš autorský šperk sa stane Vašim osobným talizmanom a nezáleží na tom, či ho dostanete ako dar alebo si ho doprajete sama. 

Veľmi osobný šperk a krásny dar pre niekoho na kom Vám naozaj záleží. 

Zlatý šperk

 Detaily o náhrdelníku:

  • autorský šperk z dielne Greg & Rich je vyrobený na Slovensku zo 14kt žltého zlata
  • medailón má  priemer 13mm a hrúbku 1mm
  • biely diamant s váhou 0,015ct./G/VS1 a priemerom 1,5mm 
  • dva čierne diamanty - každý s váhou 0,015ct. a priemerom 1,5mm 
  • zapínanie je ozdobené drobnou zlatou platničkou s logom Greg & Rich a korálkou z červeného koralu
  • retiazka má zakončenie umožňujúce nosiť ju v dvoch rôznych dĺžkach 40,5 cm alebo 43,5 cm
  • ak potrebujete alebo nosíte radšej dlhšiu retiazku je možné si v roletke s ponukou vybrať aj dlhšiu verziu retiazky 50,5 - 53,5 cm
  • hmotnosť náhrdelníka: cca. 3,5g a na dlhšej retiazke cca. 3,8g

Šperk Greg & Rich Vám doručíme krásne darčekovo zabalený s certifikátom originality.

Autorské šperky

O kolekcii LAWOVA:

Autorská kolekcia LAWOVA je kolekcia veľmi osobných šperkov. Zlaté medailóny na retiazke ponúkajú možnosť personalizácie. A čo môže byť originálnejšie ako jedinečný personalizovaný šperk. Táto kolekcia skrýva množstvo odkazov - pohrali sme sa s diamantmi resp. témou biely a čierny diamant. Kombinovaním čierneho a bieleho diamantu  vyjadrujeme potrebu balansu v živote. Alebo inak:) " bez noci nie je deň". Diamanty na zlatých medailónoch môžu symbolizovať Vašich blízkych. Šperk si môžete zakúpiť krásne čistý bez gravíru ale napríklad aj s gravírovaným menom. Zlaté dámske náušnice a detské náušnice v rovnakom dizajne majú jedna čierny a jedna biely diamant. 
LAWOVA je deriváciou slova "LOVE", vyrobená a venovaná s láskou. Tiež je to odzadu napísané slovo AVOWAL - vyjadrenie, priznanie. Lebo Lawova sú naozaj  šperky s veľmi osobným posolstvom. 

medailon-ruzove-zlato

Zlatý náhrdelník od Greg & Rich nie je len obyčajný šperk. Je to veľmi osobný šperk, ktorý v sebe ukrýva posolstvo. Premyslený osobný gravírovaný text alebo drahokam môže mať silnú výpovednú hodnotu. Zlaté náhrdelníky, diamant a medailón na retiazke sú našim sebavedomým tipom na dar pre milovanú osobu a určite sa hodí  tiež ako darček pre mamu k významnému jubileu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: ZLATÉ ŠPERKY
Farba zlata: ružové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz