Drahí naši zákazníci, od 19.7. do 29.7.2024 prebieha v Greg & Rich dovolenka. Prijatým objednávkam počas tohto obdobia sa budeme venovať až po našom návrate. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásne leto!

Medailón s 2 diamantmi - žlté zlato

€545
Práve vyrábame - prijímame objednávky
 • Šperk, ktorý pre Vás môžeme personalizovať.
 • Priemer medailónu je 13mm. 
 • Biely a čierny diamant.
 
headline
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zlatý náhrdelník

O náhrdelníku Lawova:

Štýlová masívnejšia 13 mm platnička z klasického žltého zlata s dvoma diamantmi.  Čierny a biely briliant odkazuje na balans v živote alebo aj inak :) "Bez noci nie je deň". Rozhodnite sa či medailón zostane čistý alebo bude s gravírovaným menom. Medailón je pripevnený na kvalitnej retiazke zo žltého zlata zakončenej guľôčkou z červeného koralu, ktorý podľa starej tradície nositeľa ochraňuje. Tento dizajnový zlatý šperk sa stane Vašim osobným talizmanom a nezáleží na tom, či ho dostanete ako dar alebo si ho doprajete sama. 

Zlatý šperk

Detaily o náhrdelníku:

 • autorský šperk z dielne Greg & Rich je vyrobený na Slovensku zo 14kt žltého zlata
 • medailón má  priemer 13mm a hrúbku 1mm
 • biely diamant s váhou 0,015ct./G/VS1 a priemerom 1,5mm 
 • čierny diamant s váhou 0,015ct. a priemerom 1,5mm 
 • zapínanie je ozdobené drobnou zlatou platničkou s našim logom
 • retiazka má zakončenie umožňujúce nosiť ju v dvoch rôznych dĺžkach 40,5 cm alebo 43,5 cm
 • ak potrebujete alebo nosíte radšej dlhšiu retiazku je možné si v roletke s ponukou vybrať aj dlhšiu verziu retiazky 50,5 - 53,5 cm
 • hmotnosť náhrdelníka: cca. 3,5g a na dlhšej retiazke cca. 3,8g

Šperk Greg & Rich Vám doručíme krásne darčekovo zabalený s certifikátom originality.

Autorské šperky

O kolekcii LAWOVA:

Autorská kolekcia LAWOVA je kolekcia veľmi osobných šperkov. Zlaté medailóny na retiazke ponúkajú možnosť personalizácie. A čo môže byť originálnejšie ako jedinečný personalizovaný šperk. Táto kolekcia skrýva množstvo odkazov - pohrali sme sa s diamantmi resp. témou biely a čierny diamant. Kombinovaním čierneho a bieleho diamantu  vyjadrujeme potrebu balansu v živote. Alebo inak:) " bez noci nie je deň". Diamanty na zlatých medailónoch môžu symbolizovať Vašich blízkych. Šperk si môžete zakúpiť krásne čistý bez gravíru ale napríklad aj s gravírovaným menom. Zlaté dámske náušnice a detské náušnice v rovnakom dizajne majú jedna čierny a jedna biely diamant. 
LAWOVA je deriváciou slova "LOVE", vyrobená a venovaná s láskou. Tiež je to odzadu napísané slovo AVOWAL - vyjadrenie, priznanie. Lebo Lawova sú naozaj  šperky s veľmi osobným posolstvom. 

nahrdelnik-zo-zlata

Autorské šperky od Greg & Rich

Zlatý náhrdelník od Greg & Rich nie je len obyčajný šperk. Je to veľmi osobný šperk, ktorý v sebe ukrýva posolstvo. Premyslený osobný gravírovaný text alebo drahokam môže mať silnú výpovednú hodnotu. Zlaté náhrdelníky, diamant a medailón na retiazke sú našim sebavedomým tipom na dar pre milovanú osobu a určite sa hodí  tiež ako darček pre mamu k významnému jubileu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz