Kategórie
 
 
 
 
 
Zlaté náušnice pre Vaše dievčatko

..môžu byť zároveň dizajnovým šperkom. Presvedčte sa sami. Náušničky z kolekcie Bubbles alebo Lawova nie sú iba detské náušnice, je to originálny autorský šperk, ktorý rastie so slečnou - zo zlatej náušnice pre bábätko sa razom stane statement náušnica pre mladú dámu.
Nech sa páči, pozrite si naše..

 
 
Zlaté detské náušničky bubbbles rose - ružové zlato
Zlaté detské náušničky bubbbles rose - ružové zlato
Zlaté detské náušničky bubbbles rose - ružové zlato
Zlaté detské náušničky bubbbles rose - ružové zlato
 

Zlaté detské náušničky bubbbles rose - ružové zlato

Rozkošné a štýlové dievčenské náušničky pre glamour od útleho veku. Lebo ružové zlato je nádherné a princeznám pristane.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
zlato: žlté 14k: 202,50 €
:

Ako autorský šperk z dielne Greg & Rich boli navrhnuté tak, aby mali miesto i v šperkovnici mladej dámy. Nadčasové dizajnové náušničky s bezpečným zatváraním tzv. detskou brizúrou budú krásnym darom ku krstinám či pri narodení Vášho dievčatka. Motívom kolekcie BUbbbLES, ktorej sú súčasťou, je zázračné spojenie mamy a dcérky.

Vyrobené sú zo 14k ružového zlata. 

Náušničky sú dodávané v luxusnom balení, typickom pre značku Greg & Rich.

*hmotnosť: 1,4g

 

 

 
 
Vaše prvé náušničky..
Spomínate si? Isto ich máte niekde odložené... Asi boli zlaté a vyzerali ako kvietok (čo sa nás týka, Iveta mala ako dieťa náušnice v tvare nezábudiek. Ivana nosila kvetinky s červeným očkom).  Keď sme riešili dizajn náušníc pre dievčatká v Greg & Rich, zhodli sme sa, že vzhľad detských náušničiek sa nejako výrazne nezmenil. Pribudli lienky a kačičky ale vo všeobecnosti sú mainstreamové detské náušnice naozaj časovo obmedzenou záležitosťou, ktorú začnú dievčatá riešiť už v prvých ročníkoch školy.

My si myslíme, že šperk má byť nadčasový. Áno, aj keď ide o prvé náušnice pre dievčatko. A preto sme náušničky nadizajnovali tak, aby na detskom ušku pôsobili milo a hravo, no zároveň ich s radosťou nosili i väčšie dievčatá - vďaka čistému minimalistickému dizajnu. A nielen ony – zistili sme príjemnú vec – zlaté náušnice z pôvodne detských radov kolekcií Lawova či Bubbles si kupujú dokonca aj dospelé dámy, ktoré majú rady malé šperky a neskladajú ich ani na noc.

 
 
 
Matching mama & dcéra
V Greg & Rich tvoríme dámske šperky i detské šperky. A to je skvelá príležitosť urobiť ich tak, aby mohli byť mama a dcéra zladené. Zlaté náušnice pre dievčatko majú bezpečný uzáver, ktorý sa len tak neodopne (už sú to klasické zlaté detské náušnice so zapínaním vpredu tzv. detskou brizúrou alebo detské náušničky s diamantom so skrutkovacím balónikom). Náušnice pre mamu sú buď trendové zlaté „napichovačky“ Lawova s puzetkou alebo výraznejšie Bubbles s pohodlnou „klapkou“.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia