náhrdelníky s medailónom

 
 
 


V Greg & Rich vieme, že hľadáte niečo výnimočné. Buď si môžete vybrať medailón s nápisom „nebojím sa“, ktorý je naším signifikantným šperkom. Alebo si môžete nechať na prívesok vygravírovať vlastný text a získať originálny zlatý medailón z našej dielne. Používame vlastný font a text s Vami konzultujeme. Dostanete vizualizáciu s návrhom, ako bude Váš osobný šperk vyzerať. Zlatý prívesok - s menom, dátumom, iniciálkami alebo „šifrou“, ktorej budete rozumieť iba Vy – bude jediný na svete.

Zlatý prívesok s diamantami je o niečo masívnejší, „čistý“ zlatý prívesok, je tenší subtílnejší, takže nech sa páči si môžete vybrať, čo Vám vyhovuje viac..

 
 
 
 
medailony-gravir-personalizovane-zlata-retiazka.png
 
 
odkaz našim zákazníkom

Aktuálne Váš dopyt po niektorých medailónoch prevyšuje našu ponuku, čomu sa veľmi tešíme. Usilovne pracujeme na doplnení zásob. Keďže je však dovolenkové obdobie, všetko trošičku viac trvá, veď to poznáte.. Nebude to však to dlho, sľubujeme.

Zatiaľ samozrejme príjmame Vaše predobjednávky, budeme ich vybavovať v poradí, v akom prišli.

A ešte raz - ďakujeme!!  

 
 

náhrdelníky s medailónom

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
 
 
Na retiazke záleží

Na zlatej retiazke s príveskom od G&R teda určite. Zlatá retiazka, na ktorej je prívesok zavesený, je totiž tiež premyslená. Chceli sme, aby bola čo najjemnejšia, no zároveň kvalitná a pevná. (A nebolo to ľahké,  požadovanú kvalitnú zlatú reťazovinu pre nás vyrábajú v Nemecku.) A keďže na každom detaile záleží, retiazku z bieleho, ružového aj žltého zlata sme vyberali tak, aby sa do nej nositeľke nezamotávali vlasy.

 
 
Dva šperky v jednom

Malý milý bonus je, že každú zlatú retiazku s príveskom od Greg & Rich môžete nosiť na dva spôsoby. Buď samozrejme zlatým medailónom dopredu alebo si ju otočiť nechať vyniknúť zapínanie. S tým, sme sa totiž tiež pohrali. Na zapínaní je zlatá platnička s našim logom a retiazka je zakončená guľôčkou červeného koralu (ten chráni pred "urieknutím" a keby ste na naň neverili, tak len tak pre istotu:). Zlatá retiazka má predlžovací krúžok, takže ju môžete nosiť v dvoch dĺžkach.