Kategórie
 
 
 
 
 
Zlaté náušnice pre Vaše dievčatko

..môžu byť zároveň dizajnovým šperkom. Presvedčte sa sami. Náušničky z kolekcie Bubbles alebo Lawova nie sú iba detské náušnice, je to originálny autorský šperk, ktorý rastie so slečnou - zo zlatej náušnice pre bábätko sa razom stane statement náušnica pre mladú dámu.
Nech sa páči, pozrite si naše..

 
 
Zlaté detské náušničky bubbbles black
zväčšiť obrázok
Odporúčame
Zlaté detské náušničky bubbbles black
Zlaté detské náušničky bubbbles black
Zlaté detské náušničky bubbbles black
Zlaté detské náušničky bubbbles black
 

Zlaté detské náušničky bubbbles black

Originálne zlaté detské náušničky zo 14ct zlata v odvážnej trendy čiernej farbe. Pre malé ženy, ktoré už od malička vytŕčajú z davu.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 225,00 €

Štýlové dievčenské náušničky s klasickým bezpečným zatváraním tzv. detskou brizúrou. Sú autorským šperkom z dielne Greg & Rich a Vaše dievčatko z nich len tak nevyrastie - garantujeme, že budú "in" skutočne dlho. Idea náušničiek z kolekcie BUbbbLES symbolizuje spojenie mamičky s dcérkou.

Vyrobené sú zo 14k ružového zlata patinovaného špeciálnym čiernym rhódiovým finišom. 

Greg & Rich Vám doručí náušničky v luxusnom balení - bielej škatuľke s embosovaným logom a vrecúškom z čistého hodvábu. #FamilyTreasure

* hmotnosť: 1,7 g

 
 
Vaše prvé náušničky..
Spomínate si? Isto ich máte niekde odložené... Asi boli zlaté a vyzerali ako kvietok (čo sa nás týka, Iveta mala ako dieťa náušnice v tvare nezábudiek. Ivana nosila kvetinky s červeným očkom).  Keď sme riešili dizajn náušníc pre dievčatká v Greg & Rich, zhodli sme sa, že vzhľad detských náušničiek sa nejako výrazne nezmenil. Pribudli lienky a kačičky ale vo všeobecnosti sú mainstreamové detské náušnice naozaj časovo obmedzenou záležitosťou, ktorú začnú dievčatá riešiť už v prvých ročníkoch školy.

My si myslíme, že šperk má byť nadčasový. Áno, aj keď ide o prvé náušnice pre dievčatko. A preto sme náušničky nadizajnovali tak, aby na detskom ušku pôsobili milo a hravo, no zároveň ich s radosťou nosili i väčšie dievčatá - vďaka čistému minimalistickému dizajnu. A nielen ony – zistili sme príjemnú vec – zlaté náušnice z pôvodne detských radov kolekcií Lawova či Bubbles si kupujú dokonca aj dospelé dámy, ktoré majú rady malé šperky a neskladajú ich ani na noc.

 
 
 
Matching mama & dcéra
V Greg & Rich tvoríme dámske šperky i detské šperky. A to je skvelá príležitosť urobiť ich tak, aby mohli byť mama a dcéra zladené. Zlaté náušnice pre dievčatko majú bezpečný uzáver, ktorý sa len tak neodopne (už sú to klasické zlaté detské náušnice so zapínaním vpredu tzv. detskou brizúrou alebo detské náušničky s diamantom so skrutkovacím balónikom). Náušnice pre mamu sú buď trendové zlaté „napichovačky“ Lawova s puzetkou alebo výraznejšie Bubbles s pohodlnou „klapkou“.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia