Kategórie
 
 
 
 
 
Zlatý náramok s platničkou - žlté zlato
zväčšiť obrázok
NovinkaBestseller
Zlatý náramok s platničkou - žlté zlato
Zlatý náramok s platničkou - žlté zlato
 

Zlatý náramok s platničkou - žlté zlato

Zlatý náramok s platničkou pripravenou na gravírovanie.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 215,00 €
:

Tento jemný náramok (hovorí sa mu aj "celebritka") má platničku, na ktorú možno vygravírovať meno, iniciálku alebo dátum. Môžete ho nosiť na troch dĺžkach, takže je vhodný na útle i pevnejšie zápästie.

Je precízne vypracovaný slovenskými zlatníkmi a možnosť gravírovania s Vami radi odkonzultujeme.

 

Materiál: ŽLTÉ ZLATO - rýdzosť 14 kt 585/1000
Rozmery:

dĺžka celková 19cm.

Vďaka predlžovacím očkám možnosť nosiť na 17,5cm a 16 cm.

Kameň: koral

Hmotnosť:    1,50 g

 

Lawova

je kolekcia veľmi osobných šperkov. Zlaté prívesky na retiazke či náramky s platničkou, ponúkajú možnosť gravírovania. A čo môže byť originálnejšie ako jedinečný personalizovaný šperk. Vyberte si! Obľubujete užové či klasické žlté zlato.? 

Táto kolekcia skrýva množstvo odkazov - pohrali sme sa s diamantami resp. témou biely a čierny diamant. Diamantové zlaté prívesky môžu symbolizovať Vašich blízkych, napríklad aj s gravírovaným menom. Zlaté dámske náušnice aj detské náušnice v rovnakom dizajne majú jedna čierny a jedna biely diamant. Lebo bez noci nie je deň.
Lawova je deriváciou slova "love", vyrobená a venovaná s láskou. Tiež je to odzadu napísané slovo avowal - vyjadrenie, priznanie. Lebo Lawova sú naozaj  šperky s veľmi osobným posolstvom. 

ostatné šperky z kolekcie Lawova

Zlatý náramok Vám doručíme v našej brandovej bielej škatuľke Greg & Rich.

 

Súčasťou balenia je i handrička Greg & Rich na čistenie šperkov.

 
 


V Greg & Rich vieme, že hľadáte niečo výnimočné. Buď si môžete vybrať medailón s nápisom „nebojím sa“, ktorý je naším signifikantným šperkom. Alebo si môžete nechať na prívesok vygravírovať vlastný text a získať originálny zlatý medailón z našej dielne. Používame vlastný font a text s Vami konzultujeme. Dostanete vizualizáciu s návrhom, ako bude Váš osobný šperk vyzerať. Zlatý prívesok - s menom, dátumom, iniciálkami alebo „šifrou“, ktorej budete rozumieť iba Vy – bude jediný na svete.

Zlatý prívesok s diamantami je o niečo masívnejší, „čistý“ zlatý prívesok, je tenší subtílnejší, takže nech sa páči si môžete vybrať, čo Vám vyhovuje viac..

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia