Kategórie
 
 
 
 
 

 
 

All in - team strieborných náhrdelníkov

Kolekcia strieborných personalizovaných náhrdelníkov + náušničky zdarma
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Dĺžka retiazky: kratšie – 40cm/50cm/70cm: 299,00 €
:

Ak chcete mať všetky! Na jeden iniciály detí, na druhý dátum svadby a do tretieho fotky tých najbližších. Strieborné prívesky a medailóny môžete medzi sebou a retiazkami ľubovoľne kombinovať. A vytvárať tak každý deň nový originálny šperk. Môžete ich nosiť jednotlivo podľa príležitosti alebo dotvoriť outfit a vytvoriť neprehliadnuteľný matching. Alebo dať (no, skôr požičať ;) niektorý z nich dcérke. Cenu sme Vám urobili priamo luxusnú. Let´s play!

Tento set je lahôdka pre brandlovers Greg & Rich a my to vieme oceniť, pribalíme Vám darček.  Náušničky z rovnakej kolekcie - s koralom alebo tyrkysom (napíšte nám do poznámky, ktoré sa Vám páčia). Ešte stále váhate?

Strieborný set Vám zabalíme tak, ako si to tento náš brandový šperk zaslúži - biela škatuľka Greg & Rich, tyrkysový vankúšik z merino vlny, stuha s logom.. 

Medailóny vyrábame ako personalizovanú zákazku, preto Vás prosíme o platbu vopred - kartou alebo prevodom na bankový účet.

Každý z medialónov môže byť personalizovaný. Texty s Vami oosbne preberieme a zašleme Vám vizualizáciu.

prave som pozrel privesky a odpadol som skoro, uz nech su vianoce :) Manzelka je taka emotivnejsia tak slzy stastia budu na 100%.

A tie naramky pre deti su uzasne. :) fakt som ostal milo prekvapeny.

Ten medailonik som neotvaral lebo to ide tazsie a nechcem to znicit :D tak to si necham aj pre seba ako prekvapko na 24.12.

Zelam Vam krasny den a vela pozitivnej energie a uspechu v Greg and Rich, ste uzasne :)

pán K. z Trnavy (meno nemôžeme prezradiť až do Vianoc:)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia