Kategórie
 
 
 
 
 

Personalizovaný zlatý medailón s retiazkou - rose

Personalizovaný medailón z ružového zlata, ktorý bude pre Vás viac ako iba šperk. Medailón 11mm pôvodná cena 225€ teraz 202,50€ a 13mm z 250€ na 225€. Ešte váhate?
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Bežná cena: 225,00 € veľkosť medailóna: 11 mm: 202,50 €
:
:

Chceli by ste veľmi osobný šperk?  S vašim posolstvom? Pre seba alebo ako darček z lásky, pod stromček? Nech sa páči - personalizovaný medailón z ružového zlata na štýlovej zlatej retiazke.

Meno, dátum , iniciálky detí, Vaše šťastné číslo, GPS súradnice miesta kde Vás požiadal o ruku, číslo dresu Vášho favorita alebo deň, ktorým začalo niečo osudové.. Text s Vami odkonzultujeme a v originálnom vizuále Greg & Rich Vám na medailón "vygravírujeme" presným laserom.

Zlatá platnička s priemerom 11mm je na jemnej, no kvalitnej a pevnej retiazke z ružového zlata. Retiazku zdobí červený koral, ktorý chráni nositeľa/ku pred negatívnou energiou. Je to niečo ako talizman a ak máte chuť, jednoducho si retiazku otočte koralom dopredu a máte nový šperk. (Na výbere retiazky sme si dali extra záležať, aby sa neuzlila do vlasov)

Šperk je z dielne Greg & Rich, vyrobený na Slovensku zo 14 kt ružového zlata. Zapínanie je ozdobené platničkou s drobným grafickým logom Greg & Rich. Retiazka má možnosť zapínania na kratšiu alebo dlhšiu verziu a je zakončená guľôčkou z pravého koralu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia