Kategórie
 
 
 
 
 

Personalizovaný medailón - biele zlato

Personalizovaný medailón z bieleho zlata, ktorý bude pre Vás viac ako iba šperk.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
veľkosť medailóna: 11 mm: 225,00 €
:
:

Chceli by ste veľmi osobný šperk?  S vaším posolstvom? Pre seba alebo ako darček z lásky, pod stromček? Nech sa páči - personalizovaný medailón z bieleho zlata na štýlovej zlatej retiazke.

Meno, dátum , iniciálky detí, Vaše štastné číslo, GPS súradnice miesta kde Vás požiadal o ruku, číslo dresu Vášho favorita alebo deň, ktorým začalo niečo osudové.. Text s Vami odkonzultujeme a v originálnom vizuále Greg & Rich Vám na medailón "vygravírujeme" presným laserom.

Zlatá platničkas priemerom 11mm je na jemnej no kvalitnej a pevnej retiazke z bieleho zlata. Retiazku zdobí červený koral, ktorý chráni nositeľa/ku pred negatívnou energiou. Je to niečo ako talizman a ak máte chuť, jednoducho si retiazku otočte koralom dopredu a máte nový šperk. (Na výbere retiazky sme si dali extra záležať, aby sa neuzlila do vlasov)

Šperk je z dielne Greg & Rich, vyrobený na Slovensku zo 14 kt bieleho zlata, je poródiovaný. Zapínanie je ozdobené platničkou s drobným grafickým logom Greg & Rich. Retiazka má možnosť zapínania na kratšiu alebo dlhšiu verziu a je zakončená guľôčkou z pravého koralu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia