Kategórie
 
 
 
 
 

Detský náramok zo žltého zlata

Detský zlatý náramok s platničkou pripravenou na gravírovanie.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 195,00 €
:

Tento zlatý detský náramok má platničku, na ktorú možno vygravírovať meno, iniciálku alebo dátum. Možnosť gravírovania s Vami radi odkonzultujeme.

Dieťa ho môže nosiť na troch dĺžkach, takže bude rásť spolu s ním. Na konci retiazky je koral, ktorý je naším poznávacím znamením. Môžete si ho nechať voľne visieť alebo zapnúť tak, ako ho nosí Hanka na obrázku.

Zlatý náramok s platničkou Greg & Rich je precízne vypracovaný našimi, slovenskými zlatníkmi.  

 

materiál: 14kt žlté zlato
rozmery:

zapínanie na 12cm/13cm až 14cm

platnička má priemer 9mm

kameň: koral
hmotnosť: 1,15g

 

 

 

Lawova

je kolekcia veľmi osobných šperkov. Zlaté prívesky na retiazke či náramky s platničkou, ponúkajú možnosť gravírovania. A čo môže byť originálnejšie ako jedinečný personalizovaný šperk. Vyberte si! Obľubujete ružové, biele či klasické žlté zlato? 

Táto kolekcia skrýva množstvo odkazov - pohrali sme sa s diamantami resp. témou biely a čierny diamant. Diamantové zlaté prívesky môžu symbolizovať Vašich blízkych, napríklad aj s gravírovaným menom. Zlaté dámske náušnice a detské náušnice v rovnakom dizajne majú jedna čierny a jedna biely diamant. Lebo bez noci nie je deň.
Lawova je deriváciou slova "love", vyrobená a venovaná s láskou. Tiež je to odzadu napísané slovo avowal - vyjadrenie, priznanie. Lebo Lawova sú naozaj  šperky s veľmi osobným posolstvom. 

- Ostatné šperky z kolekcie Lawova

Zlatý náramok pre váš poklad, luxusne zabalíme do našej brandovej bielej škatuľky Greg & Rich, ktorej vnútro tvorí plsť zo 100% merino vlny. 

Súčasťou balenia je i handrička Greg & Rich na čistenie šperkov.

 
 


V Greg & Rich vieme, že hľadáte niečo výnimočné. Buď si môžete vybrať medailón s nápisom „nebojím sa“, ktorý je naším signifikantným šperkom. Alebo si môžete nechať na prívesok vygravírovať vlastný text a získať originálny zlatý medailón z našej dielne. Používame vlastný font a text s Vami konzultujeme. Dostanete vizualizáciu s návrhom, ako bude Váš osobný šperk vyzerať. Zlatý prívesok - s menom, dátumom, iniciálkami alebo „šifrou“, ktorej budete rozumieť iba Vy – bude jediný na svete.

Zlatý prívesok s diamantmi je o niečo masívnejší, „čistý“ zlatý prívesok, je tenší subtílnejší, takže nech sa páči si môžete vybrať, čo Vám vyhovuje viac..

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia