Kategórie
 
 
 
 
 
Detský náramok z ružového zlata
zväčšiť obrázok
NovinkaBestseller
Detský náramok z ružového zlata
Detský náramok z ružového zlata
Detský náramok z ružového zlata
 

Detský náramok z ružového zlata

Detský zlatý náramok s platničkou pripravenou na gravírovanie.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Bežná cena: 195,00 € Vaša cena: 175,50 €
:

Tento zlatý detský náramok má platničku, na ktorú možno vygravírovať meno, iniciálku alebo dátum. Dieťa ho môže nosiť na troch dĺžkach, takže bude rásť spolu s ním.

Je precízne vypracovaný slovenskými zlatníkmi a možnosť gravírovania s Vami radi odkonzultujeme.

 

materiál: 14kt ružové zlato
rozmery:

zapínanie na 12cm/13cm až 14cm

platnička má priemer 9mm

kameň: koral
hmotnosť: 1,15g

 

Lawova

je kolekcia veľmi osobných šperkov. Zlaté prívesky na retiazke či náramky s platničkou, ponúkajú možnosť gravírovania. A čo môže byť originálnejšie ako jedinečný personalizovaný šperk. Vyberte si!  Obľubujete ružové či klasické žlté zlato? 

Táto kolekcia skrýva množstvo odkazov - pohrali sme sa s diamantami resp. témou biely a čierny diamant. Diamantové zlaté prívesky môžu symbolizovať Vašich blízkych, napríklad aj s gravírovaným menom. Zlaté dámske náušnice a detské náušnice v rovnakom dizajne majú jedna čierny a jedna biely diamant. Lebo bez noci nie je deň.
Lawova je deriváciou slova "love", vyrobená a venovaná s láskou. Tiež je to odzadu napísané slovo avowal - vyjadrenie, priznanie. Lebo Lawova sú naozaj  šperky s veľmi osobným posolstvom. 

- Ostatné šperky z kolekcie Lawova

Zlatý náramok  pre Váš poklad  doručíme v  bielej škatuľke Greg & Rich doplnenou akcentom našej brandovej žltej farby. 

Súčasťou balenia je i handrička Greg & Rich na čistenie šperkov.

 
 


V Greg & Rich vieme, že hľadáte niečo výnimočné. Buď si môžete vybrať medailón s nápisom „nebojím sa“, ktorý je naším signifikantným šperkom. Alebo si môžete nechať na prívesok vygravírovať vlastný text a získať originálny zlatý medailón z našej dielne. Používame vlastný font a text s Vami konzultujeme. Dostanete vizualizáciu s návrhom, ako bude Váš osobný šperk vyzerať. Zlatý prívesok - s menom, dátumom, iniciálkami alebo „šifrou“, ktorej budete rozumieť iba Vy – bude jediný na svete.

Zlatý prívesok s diamantmi je o niečo masívnejší, „čistý“ zlatý prívesok, je tenší subtílnejší, takže nech sa páči si môžete vybrať, čo Vám vyhovuje viac..

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia