Kategórie
 
 
 
 
 
Zlaté náušnice pre Vaše dievčatko

..môžu byť zároveň dizajnovým šperkom. Presvedčte sa sami. Náušničky z kolekcie Bubbles alebo Lawova nie sú iba detské náušnice, je to originálny autorský šperk, ktorý rastie so slečnou - zo zlatej náušnice pre bábätko sa razom stane statement náušnica pre mladú dámu.
Nech sa páči, pozrite si naše..

 
 

Zlaté detské náušnice s diamantmi Lawova - žlté zlato

Dizajnové baby zlaté náušničky z kolekcie Lawova osadené jedna bielym a jedna čiernym diamantom. 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Bežná cena: 305,00 € Vaša cena: 279,00 €

Tieto náušničky zo žltého zlata s bielym a čiernym briliantom nosia malé dámy, ktorým nechýba štýl už od útleho veku. Elementárny tvar kruhu im dáva nadčasovosť, rôzna farba diamantov zasa hravosť. 

Zlaté baby náušnice s briliantmi sú však skvelou voľbou aj pre dámy obľubujúce maličké šperky, ktoré nemusia neustále skladať. Zapínajú sa bezpečným skrutkovacím balónikovým uzáverom, ktorý netlačí. Budú nádherné v sete s niektorým z medailónov z rovnakej kolekcie.

Rovnaké, len väčšie s napichovacím uzáverom, máme aj v dámskej verzii. Lebo vieme, že pre Vaše dievčatko je najväčším idolom, ku ktorému vzhliada práve maminka..

Náušnice Lawova sú autorským šperkom vyrobeným zo žltého 14kt zlata. Majú priemer 4mm, hrúbku 1mm, diamanty s priemerom 1,5 mm dodávame s certifikátom. Zlatý šperk Vám doručíme v luxusnom brandovom darčekovom balení Greg & Rich. 

 
 
Vaše prvé náušničky..
Spomínate si? Isto ich máte niekde odložené... Asi boli zlaté a vyzerali ako kvietok (čo sa nás týka, Iveta mala ako dieťa náušnice v tvare nezábudiek. Ivana nosila kvetinky s červeným očkom).  Keď sme riešili dizajn náušníc pre dievčatká v Greg & Rich, zhodli sme sa, že vzhľad detských náušničiek sa nejako výrazne nezmenil. Pribudli lienky a kačičky ale vo všeobecnosti sú mainstreamové detské náušnice naozaj časovo obmedzenou záležitosťou, ktorú začnú dievčatá riešiť už v prvých ročníkoch školy.

My si myslíme, že šperk má byť nadčasový. Áno, aj keď ide o prvé náušnice pre dievčatko. A preto sme náušničky nadizajnovali tak, aby na detskom ušku pôsobili milo a hravo, no zároveň ich s radosťou nosili i väčšie dievčatá - vďaka čistému minimalistickému dizajnu. A nielen ony – zistili sme príjemnú vec – zlaté náušnice z pôvodne detských radov kolekcií Lawova či Bubbles si kupujú dokonca aj dospelé dámy, ktoré majú rady malé šperky a neskladajú ich ani na noc.

 
 
 
Matching mama & dcéra
V Greg & Rich tvoríme dámske šperky i detské šperky. A to je skvelá príležitosť urobiť ich tak, aby mohli byť mama a dcéra zladené. Zlaté náušnice pre dievčatko majú bezpečný uzáver, ktorý sa len tak neodopne (už sú to klasické zlaté detské náušnice so zapínaním vpredu tzv. detskou brizúrou alebo detské náušničky s diamantom so skrutkovacím balónikom). Náušnice pre mamu sú buď trendové zlaté „napichovačky“ Lawova s puzetkou alebo výraznejšie Bubbles s pohodlnou „klapkou“.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia