Kategórie
 
 
 
 
 
Zlaté náušnice pre Vaše dievčatko

..môžu byť zároveň dizajnovým šperkom. Presvedčte sa sami. Náušničky z kolekcie Bubbles alebo Lawova nie sú iba detské náušnice, je to originálny autorský šperk, ktorý rastie so slečnou - zo zlatej náušnice pre bábätko sa razom stane statement náušnica pre mladú dámu.
Nech sa páči, pozrite si naše..

 
 

Zlaté detské náušnice s diamantami Lawova - ružové zlato

Nadčasové detské náušničky z ružového zlata osadené jedna bielym a jedna čiernym diamantom. 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Bežná cena: 305,00 € Vaša cena: 279,00 €

Detské zlaté náušnice v minimalistickom tvare, ktorým nechýba  nadčasovosť. Čierny a biely diamant zasa vtláčajú týmto originálnym náušničkám punc skutočne hodnotného šperku.

Malé zlaté náušnice s briliantmi sú však skvelou voľbou aj pre dámy obľubujúce šperky, ktoré nemusia neustále skladať. Zapínajú sa bezpečným skrutkovacím balónikovým uzáverom, ktorý netlačí. Budú nádherné v sete s niektorým z personalizovaných medailónov z rovnakej kolekcie.

Rovnaké, len väčšie s napichovacím uzáverom, máme aj v dámskej verzii. 

Zlaté náušnice Lawova sú autorským šperkom vyrobeným z ružového 14kt zlata. Priemer náušnice je 4mm, hrúbka 1mm, diamanty s priemerom 1,5 mm dodávame s certifikátom. Zlatý šperk Vám doručíme v luxusnom brandovom darčekovom balení Greg & Rich. 

 
 
Vaše prvé náušničky..
Spomínate si? Isto ich máte niekde odložené... Asi boli zlaté a vyzerali ako kvietok (čo sa nás týka, Iveta mala ako dieťa náušnice v tvare nezábudiek. Ivana nosila kvetinky s červeným očkom).  Keď sme riešili dizajn náušníc pre dievčatká v Greg & Rich, zhodli sme sa, že vzhľad detských náušničiek sa nejako výrazne nezmenil. Pribudli lienky a kačičky ale vo všeobecnosti sú mainstreamové detské náušnice naozaj časovo obmedzenou záležitosťou, ktorú začnú dievčatá riešiť už v prvých ročníkoch školy.

My si myslíme, že šperk má byť nadčasový. Áno, aj keď ide o prvé náušnice pre dievčatko. A preto sme náušničky nadizajnovali tak, aby na detskom ušku pôsobili milo a hravo, no zároveň ich s radosťou nosili i väčšie dievčatá - vďaka čistému minimalistickému dizajnu. A nielen ony – zistili sme príjemnú vec – zlaté náušnice z pôvodne detských radov kolekcií Lawova či Bubbles si kupujú dokonca aj dospelé dámy, ktoré majú rady malé šperky a neskladajú ich ani na noc.

 
 
 
Matching mama & dcéra
V Greg & Rich tvoríme dámske šperky i detské šperky. A to je skvelá príležitosť urobiť ich tak, aby mohli byť mama a dcéra zladené. Zlaté náušnice pre dievčatko majú bezpečný uzáver, ktorý sa len tak neodopne (už sú to klasické zlaté detské náušnice so zapínaním vpredu tzv. detskou brizúrou alebo detské náušničky s diamantom so skrutkovacím balónikom). Náušnice pre mamu sú buď trendové zlaté „napichovačky“ Lawova s puzetkou alebo výraznejšie Bubbles s pohodlnou „klapkou“.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia